Kalender

WELKOM BIJ PERTUTTITEAM

 

Kalender

 

DATUM

LOCATIE

UUR + CATEGORIE

KM'S

PRIJZEN

zondag 4 maart

Zulte

Domein Waalmeers Waalstraat 188 B

wedstrijdpromotor : Demunter Christiaan

wedstrijd categorie 2

13 u cat C / dames

14.30 u cat B

14.30 u cat B+

16 u cat A

13 x 3.7 = 49 km

15 x 3.7 = 56 km

15 x 3.7 = 56 km

18 x 3.7 = 67 km

64 € + 45 €

39 € + 37 €

39 € + 37 €

90 € + 45 €

zaterdag 10 maart

 

Edewalle - Kortemark

Cafe de Zoeten Inval

P.D.Vanhautestraat 17

wedstrijdpromotor :

Cycling team Bart Verhaeghe

13.30 u cat C / dames

15u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

6 € + 45 €

39 € 37 €

39 € + 37 €

90 € + 45 €

64 € + 45 €

39 €+ 37 €

39 € + 37 €

90 € + 45 €

zondag 11 maart

 

 

 

 

zaterdag 17 maart

 

 

 

 

zondag 18 maart

Wortegem

Cafe Sint Arnolduspleintje

Wortegemplein 11

wedstrijdpromotor : O.V.W.F.

13.30 u cat B

13.30 u cat B+

15 u cat C / dames

16.30 u cat A

15 x 3.4 = 51 km

15 x 3.4 = 51 km

14 x 3.4 = 48 km

18 x 3.4 = 62 km

39 € + 37 €

39 € + 37 €

64 € + 45 €

90 € + 45 €

zaterdag 24 maart

Zarren

cafe loods Vandevelde Peter

Mollestraat 4

kleedkamers voetbalveld Mollestraat

wedstrijdpromotor : Vrienden Sport Zarren

wedstrijd categorie 2

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

10 x 4.8 = 48 km

12 x 4.8 = 58 km

12 x 4.8 = 58 km

13 x 4.8 = 63 km

92 € + 45 €

46 € + 37 €

46 € + 37 €

131 € + 45 €

zondag 25 maart

 

 

 

 

zaterdag 31 maart

Moorslede - Vierkaven

cafe loods Roeselaarsestraat 234

kleedkamers Roeselaarsestraat

3é GP planten Vermeulen

wedstrijdpromotor : Feestcomiteit Vier Kaven

wedstrijd categorie 2

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

9 x 5 = 45 km

11 x 5 = 55 km

11 x 5 = 55 km

13 x 5 = 65 km

162 € + 45 €

132 € + 37 €

132 € + 37 €

234 € + 45 €

zondag 1 april

Pasen

 

 

 

maandag 2 april

Oostrozebeke - Ginste

Ginstezaal

Molstenstraat 83

wedstrijdpromotor :

O.V.W.F.

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

15 x 3.4 = 51 km

16 x 3.4 = 55 km

16 x 3.4 = 55 km

18 x 3.4 = 62 km

45 €

37 €

37 €

45 €

zaterdag 7 april

 

 

 

 

zondag 8 april

Sint Denijs

Fruithoeve Klokhuis

Vinkestraat 7 A

wedstrijdpromotor :

O.V.W.F.

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

12 x 4.2 = 51 km

13 x 4.2 = 55 km

13 x 4.2 = 55 km

15 x 4.2 = 63 km

45 €

37 €

37 €

45 €

zaterdag 14 april

Heule

cafe 'T Streuvelke

Gullegemsestraat 2

wedstrijdpromotor :

Wielerclub 't Streuvelke

wedstrijd categorie 2

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

9 x 5.2 = 47 km

10 x 5.2 = 52 km

10 x 5.2 = 52 km

12 x 5.2 = 63 km

92 € + 45 €

46 € + 37 €

46 € + 37 €

131 € + 45 €

zondag 15 april

 

 

 

 

zaterdag 21 april

 

 

 

 

zondag 22 april

Roeselare

cafe De Settler

Hip. Spilleboutdreef 34

nieuwe omloop

wedstrijdpromotor :

cafe De Settler

wedstrijd categorie 2

13.30 u cat C / dames

15 u cat B

15 u cat B+

16.30 u cat A

11 x 4.4 = 49 km

12 x 4.4 = 53 km

12 x 4.4 = 53 km

14 x 4.4 = 62 km

92 € + 45 €

46 € + 37 €

46 € + 37 €

131 € + 45 €

zaterdag 28 april

Nieuwkapelle

cafe Gemeentehuis

Losstraat 1

zelfde omloop Benelux Kampioenschap

wedstrijdpromotor :

Du Moulin Peter

13 u cat C / dames

14.30 u cat B

14.30 u cat B+

16.15 u cat A

7 x 6.2 = 44 km

9 x 6.2 = 56 km

9 x 6.2 = 56 km

11 x 6.2 = 69 km

76 € + 45 €

39 € + 37 €

39 € + 37 €

111 € + 45 €

zondag 29 april

 

 

 

 

dinsdag 1 mei

Ledegem Sint Pieter

 

 

 

zaterdag 5 mei

 

 

 

 

zondag 6 mei

Zillebeke

 

 

 

donderdag 10 mei

OHH

 

 

 

zaterdag 12 mei

Langemark - Statie

 

 

 

zondag 13 mei

 

 

 

 

zaterdag 19 mei

Lo

 

 

 

zondag 20 mei

Pinksteren

 

 

 

maandag 21 mei

Langemark

 

 

 

zaterdag 26 mei

 

 

 

 

zondag 27 mei

Sint Baafs Vijve

nieuwe wedstrijd

 

 

zaterdag 2 juni

Koekelare - Zande

 

 

 

zondag 3 juni

zaterdag 9 juni

 

 

 

zondag 10 juni

 

 

 

 

zaterdag 16 juni

Zarren

 

 

 

zondag 17 juni

 

 

 

 

zaterdag 23 juni

Houthulst

 

 

 

zondag 24 juni

Houthulst

 

 

 

zondag 24 juni

Krombeke

koppeltijdrit

telt niet als wedstrijd OVWF

 

zaterdag 30 juni

Moorslede - Keiberg

 

 

 

zondag 1 juli

 

 

 

 

zaterdag 7 juli

 

 

 

 

zondag 8 juli

Diksmuide

Kampioenschap van Vlaanderen

 

 

vrijdag 13 juli

Krombeke

 

 

 

zaterdag 14 juli

 

 

 

 

zondag 15 juli

Zwevegem

 

 

 

woensdag 18 juli

Koekelare - De Mokker

 

 

 

zaterdag 21 juli

nationale feestdag

 

 

 

zondag 22 juli

Moorslede cafe Kaasdale

 

 

 

donderdag 26 juli

Rumbeke cafe Torreke

 

 

 

zaterdag 28 juli

 

 

 

 

zondag 29 juli

 

 

 

 

zaterdag 4 augustus

Sint Eloois Winkel

Kampioenschap van Belgie

 

 

zondag 5 augustus

 

 

 

 

vrijdag 10 augustus

Zedelgem

 

 

 

zaterdag 11 augustus

 

 

 

 

zondag 12 augustus

Lo

 

 

 

woensdag 15 augustus

Nieuwkapelle

Benelux Kampioenschap

nieuwe wedstrijd

 

vrijdag 17 augustus

Grammene

Kampioenschap van Oost Vlaanderen

nieuwe wedstrijd

 

zaterdag 18 augustus

 

 

 

 

zondag 19 augustus

Koekelare

Kampioenschap van West Vlaanderen

nieuw parkoer

 

zaterdag 25 augustus

Wulpen

 

 

 

zondag 26 augustus

Rumbeke cafe De Vierweg

 

 

 

zaterdag 1 september

 

 

 

 

zondag 2 september

Bredene

 

 

 

zaterdag 8 september

 

 

 

 

zondag 9 september

Bissegem

 

 

 

zaterdag 15 september

West Vleteren

 

 

 

zondag 16 september

Houthulst

 

 

 

vrijdag 21 september

Bovekerke

 

 

 

zaterdag 22 september

 

 

 

 

zondag 23 september

Langemark

 

 

 

zaterdag 29 september

 

 

 

 

zondag 30 september

Krombeke

 

 

 

zaterdag 6 oktober

 

 

 

 

zondag 7 oktober

Stalhille

 

 

 

 

 

 

 

 

hou nu reeds vrij

zaterdag 10 november

feest OVWF

zaal De Link

Sint Eloois Winkel

 

 

 

 

 

 

copyright pertuttiteam